Dołącz do nas na Facebooku!

Zamykanie za 20 sekund Zamknij

8 sierpnia 2012

Raport z Monday Night Raw 06/08/12

Pierwotnie miało mnie dzisiaj nie byc, ponieważ miałem byc na wakacjach jednak plany się zmieniły i napiszę dla was raport. Walki nie są napisane w porywających długościach ale po pierwsze prawie nikt je nie czyta, a po drugie miałem mało czasu. Chyba każdy oglądał Raw, więc opis segmentów najważniejszy.

A Raw zaczyna AJ Lee. AJ powitała wszystkich na Raw i zapowiedziała dwie walki na dziś: Randy Orton vs Big Show i John Cena vs Daniel Bryan. A tym czasem do ring zmierza CM Punk. Punk rzekł że nie żyje żalem. Jest normalnym człowiekiem i umiem przyznać się do błędów. Tak więc Punk przeprosił AJ. AJ Lee przyjęła przeprosiny, a Punk rzekł że mogą być przyjaciółmi. Powiedział także że AJ popełnia błędy, a błędem jej największym było ustalenie Triple Threat Matchu na SS. AJ rzekła że to nie był błąd i tej decyzji nie zmieni. Punk spytał czy ona chce odwetu na nim za to że nie przyjął oświadczyn. CM powiedział że może walczyć na każdego na Summerslam tylko nie w Triple Threat Matchu. W tym momencie wychodzi John cena i mówi że Punk jest typer gościa który wychodzi co tydzień i żąda szacunku. Ale na to trzeba zapracować. Punk rzekł ze jest WWE Championem  i nie będzie lekceważony przez nikogo. John odpowiedział mu że po Summerslam Punk nie będzie miał już pasa. CM powiedział że wygrał rok temu i wygra tez teraz. W tym momencie wychodzi na ring Big Show jednak AJ zatrzymuje go i mówi że jej show wymyka się z pod kontroli. Big i Johny znają swoje walki na dziś a Punk zmierzy się za chwilę ze zwycięzcą ankiety, "Kto ma być przeciwnikiem CM Punka?" Wezmą w niej udział, Kane, Rey Mysterio i Miz.


Promo feudu Brocka Lesnara i Triple H'a.


Ankietę wygrał Rey Mysterio!


Walka nr.1: Rey Mysterio vs CM Punk

Końcówka: Punk wyrzucił Rey'a poza ring lecz jak wracał Rey wykonał mu splash z tzreciej liny.  Rey kopnął w głowę CM'a..1..2..kick out. Punk pchnął rywala w narożnik, a natsepnie wyniósł go pod GTS. Rey skontrował to na 619. Nie udany jednak spalsh z tzrecije liny, CM wystawił nogi. GTS..1..2..3

Zwycięzca: CM Punk


Pojawiło się promo Wade'a Baretta!


Alberto za kulisami chwalił AJ lecz ona mu wyznaczyła walkę na dziś z Christianem.


Walka nr.2: Christian vs Alberto Del Rio

Christian wykonał crossbody i szykował się do KillStwichu jednak Alberto skontrował to. Christian nie dał sobie wykonac Back Senton. Christian próbuje speara jednak kontra od Alberta na superkick. Nie udana próba Cross ArmBreaker, i Christian chciał wyjśc na liny jednak Ricardo go zdekoncentrował. Cross Arm Breaker od Alberta i koniec walki.

Zwycięzca; Alberto Del Rio


Po walce na ekranie pojawił się Sheamus który trzymał kluczyki samochodu Alberta w ręce i rzekł że wybiera się na przejażdżkę po San Antonio.


Walka nr.3: Big Show vs Randy Orton

Show powalił Ortona kilkoma punchami przy stole komentatorskim i za nim zdążył wrócic do ring sędzia doliczył do 10.

Zwycięzca: Double Count Out


Walka nr.4: Tyler Reks & Curt Hawkins vs Ryback

Walka nie była squashem jak poprzednie. Ogólnie t w ringu Ryb ack nie dominował bardzo. Wygrał po tym jak wykonał Muscle Buster na Curt'cie Hawkinsie. Szkoda tag teamu.

Zwycięzca: Ryback


Walka nr.5: Epico & Primo vs Prime Time Players

Gdy mistrzowie tag teamów pojaiwli sie na rampie i rozproszyli Playersów. Epico i Primo to wykorzystali i po chwili Lungblower wykonał Primo..1..2..3

Zwycięzcy: Epico & Primo


Na zapleczu wywiad Josha Matthewsa z Damienem Sandowem. Sandowa strasznie trudno zrozumiec. Wywnioskowałem z tego segmentu że Damien będzie leczył/zatroszczy się o Clay'a.


Walka nr.6: Damien Sandow vs Brodus Clay

Walka się nie odbyła ponieważ Sandow przerwał taniec Brodusa i brutalnie atakował go w ringu i na rampie.

Zwycięzca: No Contest


Na backstage'u AJ rozmawiała z Bryanem która rzekłam że on ma kłopoty z opanowaniem emocji. Daniel powiedział że to dlatego że AJ zostawiła go na Ołtarzu. Lee poinformowała go na koniec że na Summerslam zmierzy się z Kanem. Na końcu od AJ "YES!" a od Bryana "NO!"


Walka nr.7: Kelly Kelly vs. Eve

Nie będę tracił swojego jakże cennego czasu na opisanie tej walki. Jednym słowem "Kelly wygrała poprzez roll-up".

Zwyciężczyni: Kelly Kelly


A do ringu zmierza Shawn Michaels! Shawn podziękował fanom za to że może byc częścią historii po raz kolejny. Michaels rzekł że jak dwa tygodnie temu na Raw powróciło DX i usłyszał ze jego rodzinne miasto będzie gościło Raw to pomyślał sobie że musi tam byc. Są nowi ludzie za kulisami których dokładnie nie zna. Spytany został co sadzi o walce Brock Lensar vs Triple H. W tym czasie na ring w towarzystwie Paula Heymana zmierza Brock Lensar. Paul wziął mikrofon i rzekł iż on razem z Brockiem chciałby usłyszec opinię o tej walce ze strony HBK'a. Brock będzie się bawił z HHH'em na SS. Michaels odpowiedział mu  że ich konflikt stał się bardzo osobistym i zaszedł za daleko. Nie poznaje Triple H'a. Chce zobaczyc jak on walczy z Brockiem na SS. Dlatego tez będzie w jego narożniku. Heyman rzekł ze Shawn zakończył już karierę i by się nie wtrącał. Stephanie i jej dzieci usiądą przed telewizorkiem i zobaczą jak ich Ojciec obrywa od Brocka. Lensar wziął mikrofon i powiedział że jedynym powodem dla którego wierzy w Triple H'a jest fakt że nigdy razem ze sobą nie walczyli. Na ring tym czasem wyszedł Triple H. Brock i Paul usunęli się z ringu.


Walka nr.8:  Alex Riley vs. Dolph Ziggler

Riley wygrał walkę po rol-upie po tym jak Chris Jericho rozproszył Dolpha Zigglera.

Zwycięzca: Alex Riley


Walka nr.9: The Miz vs Kane

Zwarcie, i punch od Miza. Kane się jednak zdenerwował i okłada Miza punchami. Miz kopie Kane po nogach a następnie wymierza DDT. Kane w narożniku odpowiada punchem, lecz przy odbiciu od lin Miz kopie Kane'a w głowę..1..2..kick out. Miz zakłada headlock. Kane się wydostaje o uderza Miza w szyję a następnie wymierza bodyslam, i Kopie leżącego Miza w głowę.  Kane następnie wykonał clothesline w narożniku, jednak nie trafia następnym razem. Miz próbuje Skull Crushing Finale, jednak Kane nie pozwala mu na wykonanie finishera. Miz próbuje wykonać Avesome Clothesline jednak Kane tego unika i wymierza chokeslam..1..2..3.

Zwycięzca: Kane


Sheamus najwidoczniej wrócił z przejażdżki. Całe auto było zniszczone,a Ricardo miał zając się tym wszystkim.


Na SD Highlight Reel z Dolphem Zigglerem.


Walka nr.10: Daniel Bryan vs John Cena

Przepraszam za tak krótki opis walki ale ostatnio nie mam zbytnio czasu. Walka była wyrównana, jednak bardziej przeważał Daniel. John Cena po skontrowaniu Yes!Locka wykonał AA i zakończył tym samym walkę.

Zwycięzca: John Cena

Po walce przyszedł Punk i wzniósł pas do góry. Następnie przyszedł Big Show i Cena miał już go pod AA jednak Punk ich obu zaatakował. Następnie podszedł do stołu komentatorskiego i rzekł że dominuje na Raw drugi tydzień z rzędu. Punk wrócił d ringu jednak dostał KO Punch od Showa. Big następnie wykonał KO Punch Cenie i wzniósł pas do góry. Takim obrazkiem kończymy to Raw.

0 komentarze:

Prześlij komentarz