Dołącz do nas na Facebooku!

Zamykanie za 20 sekund Zamknij

3 czerwca 2013

WWE Raw 03/06/2013 - Zapowiedź


Kliknij 'Czytaj Więcej' aby zobaczyć zapowiedź tygodniówki - 
WWE Monday Night Raw z dnia 03 czerwca 2013 roku..

Dzisiejszy epizod WWE Raw odbywa się w XL Center w Hartford w stanie Connecticut. Zaplanowany na dzisiejsze show jest powrót mistrza świata wagi ciężkiej - Dolph Zigglera. Pomimo, tego, że stan zdrowotny nie pozwala mu walczyć, Wrestler ma pojawić się na dzisiejszym evencie. Jako Dark Match, nie została zapowiedziana żadna walka.

Droga do piekła..
Ryback zmierzy się z mistrzem WWE - John Ceną podczas czerwcowej gali - WWE Payback w stypulacji Three Stages of Hell. Ryan nie traci czasu i już próbuje uzyskać przewagę nad przeciwnikiem. Kiedy to ostatni epizod Monday Night Raw zchodził z ateny, Wrestler niespodziewanie zaatakował mistrza federacji, przez co John odniósł porażkę w walce z Curtis Axelem. Czy Cena będzie chciał się zemścić w tym tygodniu?

Czy Curtis Axel poprawi swój streak?
Od debiutu na Monday Night Raw - Curtis Axel pokonał dwie gwiazdy WWE. Mianowicie - John Cene oraz Triple H. Czy młoda gwiazda wygra trzecią z koleji walkę w tym tygodniu i poprawi swój streak zwycięstw? Axel u boku Paul Heymana ma wielki potencjał i kto wie, czy nie stanie się on wielką gwiazdą w przyszłości.

Jaki będzie następny krok Fandango?
Fandango wybił się dzięki wygranej walce na najważniejszej gali roku - WrestleManii, pokonując Chrisa Jericho. Jednak, Y2J zrewanżował się podczas WWE Extreme Rules, gdzie odliczył do trzech przeciwnika. W zeszłym tygodniu zawodnikowi udało się pokonać mistrza Interkontynalnego - Wade Barretta, wszystko dzięki osobie sędziującej tej pojedynek czyli Mizaninowi. Czy Fandango jest gotów do tańca podczas kolejnej gali pay per view?

The Shield staje się celem!
Gdy The Shield zadebiutowało w WWE nikt nie był bezpieczny, jednak kiedy team zdobył tytuły mistrzowskie, to oni stali się celem ataków i są zagrożeni. Podczas piątkowego odcinka WWE SmackDown grupa uciekała przed Daniel Bryanem. Czy to tylko początek sprawiedliwości, którą panowie wymierzają?

Fani WWE wciąż czekają na powrót CM Punka!
Podczas ostatniego epizodu WWE Raw, Paul Heyman zaakceptował wyzwanie do pojedynku na WWE Payback, które rzucił Chris Jericho. Menager w jego imieniu zgodził się na pojedynek. Ale gdzie jest CM Punk? Czy Heyman zaoferuje jakieś wskazówki do tego co obecnie dzieje się wewnątrz głowy "Najlepszego na Świecie"?


WWE Raw na żywo, możecie obejrzeć na Workrate Streams.
Emisja show nastąpi o 02:00 w nocy oraz odbędzie się na kanałach 1-6.

1 komentarze:

Mordornas pisze...

Muszę przyznać, że czekam na walki Fandango, Axela i Chrisa. Axel to dobrze zapowiadająca się gwiazda, a jak wiemy, u boku Paula każdy zawodnik stawał się kimś. Mam nadzieję, że to nie kolejny mistrz IC i koniec kariery.

Prześlij komentarz